همه دسته بندی ها
EN
[pics:title]

گروه UHPC-Zhuoou


درخواست
توضیحات:

UHPC-001

UHPC-002

UHPC-006

UHPC-009

UHPC-011

UHPC-018

UHPC-022

UHPC-021

UHPC-030

UHPC-029

UHPC-031

UHPC-035

برای جزئیات بیشتر، لطفا کلیک کنید دانلود!

نوآوری های UHPC:

UHPC یک ماده میو پایه سیمانی با استحکام فوق العاده بالا، چقرمگی بالا و تخلخل کم است. فرمولاسیون اصلی آن به حداقل رساندن عیوب داخلی (تخلخل و ریز ترک) با افزایش ظرافت و فعالیت اجزاء و عدم استفاده از سنگدانه های درشت می باشد، بنابراین دستیابی به استحکام فوق العاده بالا و دوام بالا می باشد.

1. دوام فوق العاده بالا

فرمول ویژه UHPC یک آرایش منظم مولکول‌ها را با نفوذ بسیار کم و دوام بالا، حتی در شرایطی مانند انجماد و ذوب، موج دریا، سولفات آلومینیوم، اسید ضعیف یا کربناته شدن و غیره ایجاد می‌کند.

2. خواص مکانیکی فوق العاده بالا

UHPC دارای استحکام بالا و مقاومت در برابر ضربه خوبی است و می توان از آن برای سازه های حفاظتی در پروژه های دفاعی و همچنین سازه های ویژه ای که نیاز به ظرفیت باربری بالایی دارند استفاده کرد.

3. عملکرد کاری فوق العاده بالا

UHPC می تواند در برابر نیروهای خارجی مانند اصطکاک، آتش سوزی، انفجار، انجماد و ذوب، تگرگ یا سایر آسیب های طبیعی مقاومت کند. همچنین در عایق رطوبتی و عایق حرارتی کارایی بالایی دارد.

4. جلوه های تزئینی

UHPC می تواند رویاهای طراحان را محقق کند و به معماری شکل، رنگ و بافت غنی تری بدهد. با پرداخت سطح بالا، UHPC می تواند از تهاجم مواد مضر جلوگیری کند و عملکرد خود تمیز شوندگی عالی دارد.

5. پایداری محیط زیست

ساختار UHPC با کاهش هزینه های ساخت و ساز، قالب گیری، نیروی کار و نگهداری، بهبود ایمنی سایت های ساختمانی، و با افزایش سرعت ساخت و ساز و چرخه عمر ساختمان ها، به توسعه پایدار محیط زیست کمک می کند.

سطح فنی و مشخصات:

UHPC دارای خواص مکانیکی، زهکشی و خود ترمیمی عالی است و برای نگهداری و جلوه های معماری آسان است. عملکرد آن به طور قابل ملاحظه ای بهتر از بتن معمولی، بتن با عملکرد بالا و GRC. خواص مکانیکی فوق العاده آن نسبت به سیمان معمولی مصرف مواد کمتر و ظرفیت بارگذاری بالاتر را تضمین می کند و در نتیجه جزء سبک تر و نازک تر است. کاهش وزن نه تنها باعث صرفه جویی در مواد و افزایش راندمان تولید می شود، بلکه به طراحان و سازندگان کمک می کند تا تخیل و خلاقیت خود را گسترش دهند.

پرسش و پاسخ مشتری
    با هیچ سوالی مطابقت نداشت!
درخواست
ما همیشه در اختیار شما هستیم!
لطفا با ما تماس بگیرید اینجا کلیک کنید